Zapraszamy na Open House studiów MBA na Wydziale Zarządzania UŁ

Wszystkich rozważających rozwój zawodowy, pogłębienie dotychczasowej wiedzy menedżerskiej, wykorzystania w praktyce nowych, rynkowych narzędzi i rozwiązań oraz poszerzenie sieci kontaktów i wzmocnieniu relacji zawodowych zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 10 września 2024 o godzinie 17.00 w formule online.

10 wrzesień OH MBA

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące studiów MBA prowadzonych na Wydziale Zarządzania UŁ.

Tematy poruszane podczas Open House:

• Rynek programów MBA w Polsce
  • Program studiów, moduły, przedmioty
  • Wrażenia i opinie uczestników programu MBA na Wydziale Zarządzania (obecnych studentów i absolwentów)
  • Krótkie wystąpienie jednego z prowadzących zajęcia na studiach MBA
  • Proces rekrutacji i wymagane dokumenty.

Zachęcamy do zgłębienia wiedzy na temat naszego programu MBA i dołączenia do grona naszych Studentów, a później Absolwentów odnoszących sukcesy w swojej karierze zawodowej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy jednak o zarejestrowanie swojego udziału za pomocą formularza rejestracyjnego https://forms.office.com/r/7s1iFJNQTE - to ułatwi nam organizację spotkania i umożliwi pozostanie z Państwem w kontakcie przy organizacji kolejnych wydarzeń.

Więcej informacji: STUDIA MBA (lodz.pl)

Patron wydarzenia MBA Portal.

Redakcja: CENTRUM ROZWOJU BIZNESU (lodz.pl)